Nakvynė

Pagal išankstinį susitarimą galite užsisakyti nakvynę nameliuose ant Ūlos kranto. Daugiau informacijos rasite mūsų Facebook puslapyje Uloskrantas.lt arba telefonu +37061151408.

Baidarių nuoma

Dviviečių baidarių nuoma Ūlos upe – 30€.

Maitinimas

Pagal išankstinį susitarimą galima užsisakyti dzūkiško naminio maisto – kaina sutartinė.

Transportavimas

Transportavimo kaina už kilometrą – 0,5€.

Stovyklavietė

Stovyklavietė, esanti šalia Ūlos kranto vienam asmeniui parai –  7€.

Pirties ir kubilo nuoma

Pirties, esančios prie pat Ūlos kranto, bei namelio terasoje esančio kubilo kaina sutartinė.

 

Dviračių nuoma

Nuomojame ne tik baidares Ūlos upe, bet ir dviračius. Mes suteikiame puikią galimybę apsižvalgyti aplink apylinkę, pasigrožėti dzūkiška buitimi, miškais bei memorialais.

Kaina

Stengiamės užtikrinti ne tik aptarnavimo kokybę, bet ir kainos santykį su ja. Darome įvairias nuolaidas didesnėms grupėms bei grupėms plaukiančioms kelias dienas, stengiamės išklausyti kiekvieną pasiūlymą ir ieškoti alternatyvaus dvišalio susitarimo.

Patirtis

Esame vieni iš pirmųjų baidarių nuoma Ūla užsiimančių nuomotojų, skaičiuojame jau dešimtis metų, todėl remiantis mūsų patirtimi, užtikriname aptarnavimo kokybę bei nuomos sklandumą – iškilus bėdai visada stengiamės padėti, iškilus klausimams galime suteikti konsultaciją, patarti bei išsirinkti tinkamą plaukimo maršrutą, dienotvarkę.

Inventorius

Nuomos inventorius – stovyklavietė, baidarės, pirtis, nameliai yra nuolat tvarkomi ir prižiūrimi, todėl sudarome puikias nuomos sąlygas kiekvienam klientui.